FOTO/ Masakroi 8 persona, kërkohet nga policia, komenton dhe shan në Facebook... -Albpress Daily News
Published On: Sht, Gus 11th, 2018

FOTO/ Masakroi 8 persona, kërkohet nga policia, komenton dhe shan në Facebook…

Autori i masakrës së Resulajt në Vlorë, i cili vrau 8 njerëz, Ritvan Zykaj, vijon të jetë në ndjekje nga policia prej disa orësh. Por duket se ai ka gjetur kohën dhe mundësinë të komentojë dhe shajë ndjekësit në faqen e tij në rrjet.

Ai i është përgjigjur njërit prej komentuesve ku shkruan: Cme keni car kr

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of