FOTO/ Ditëlindja e Ulsi Manjes, ja si festojnë deputetët socialistë në Komisionin e Ligjeve -Albpress Daily News
Published On: Hën, Tet 8th, 2018

FOTO/ Ditëlindja e Ulsi Manjes, ja si festojnë deputetët socialistë në Komisionin e Ligjeve

Shampanjë, tortë dhe buqeta me lule. Kjo ka qenë festa e organizuar nga deputetët socialistë në Komisionin e Ligjeve për ditëlindjen e kolegut të tyre, Ulsi Manja.

Manja ka festuar 45-vjetorin me kolegët e tij, ndërsa opozita prej javësh nuk është e pranishme në veprimtaritë parlamentare.

Fotot e festës janë realizuar nga fotografi, Agim Rama, i cili është i pranishëm në evente të tilla.

Në këtë ceremoni festive kanë qenë të pranishëm dhe deputeti i Shkodrës, Tom Doshi dhe ish-deputeti Spartak Braho, sot keshilltar ligjor pranë grupit parlamentar socialist.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of