FOTO/ Detyra ime është të pajtoj dy vëllezërit droga -Albpress Daily News
Published On: Mër, Qer 6th, 2018

FOTO/ Detyra ime është të pajtoj dy vëllezërit droga

“Detyra ime është t’i pajtoj dy vëllezërit droga”.

Është kjo dixhitura e një foto-montazhi që ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjet, duke ironizuar Kryeministrin Edi Rama dhe Saimir Tahirin e Fatmir Xhafajn.

“T’ju kem mire ju se Europa nuk me duhet gjë!”, shkruan Berisha.