FOTO/ Berisha në bjeshkët e Rugovës, ja me kë kalon fundjavën -Albpress Daily News
Published On: Die, Qer 24th, 2018

FOTO/ Berisha në bjeshkët e Rugovës, ja me kë kalon fundjavën

Ish-kryeministri Sali Berisha këtë fundjavë ka zgjedhur për të shijuar bukuritë e natyrës në Kosovë.

Në Facebook ai ka ndarë një foto me një prej mbesave të tij, teksa ndodhej në bjeshkët e Rugovës.

“Me mbesën, Dalilën në Shkrel të Rugovës, diamantin e bukurive të Alpeve dhe mbarë trevave shqiptare!”, shkruan Berisha në postimin e tij.