FOTO/ 23 vjeçarja në Londër, rrezikon shumë me gjoksin... -Albpress Daily News
Published On: Die, Gus 5th, 2018

FOTO/ 23 vjeçarja në Londër, rrezikon shumë me gjoksin…

Ajo është e njohur për shijet e saj për stilin.

Dhe Laura Crane, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa u shfaq në Londër të dielën, shkruan Daily Mail.

Ylli 23 vjeç i televizionit u shfaq me një fustan me lule, me të cilin nxori në pah gjoksin bombastik pa sytjena.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of