FOTO +18/ I iken truri nga skena qe pa, ja denoncimi qe ben ne polici... -Albpress Daily News
Published On: Die, Gus 12th, 2018

FOTO +18/ I iken truri nga skena qe pa, ja denoncimi qe ben ne polici…

Nuk eshte hera e pare qe qytetaret ne Angli shokohen nga pamjet e seksit ne ambiente publike. E nje rast i fundit eshte regjistruar ne Cardiff të Uellsit.

Nje qytetar ka filmuar kater persona të cilët kryenin orgji dhe pamjet i coi në polici ku beri edhe denoncimin.

Sipas mediave britanike, qytetari po kthehek në shtëpi pasi kishte përfunduar punës, kur pa në mes të parkut 4 persona duke kryer veprime të turpshme.

Sipas dëshmise dhene ne polici, ai kishte pare se ata ishin pothuajse të zhveshur dhe e ka cilesuar sjelljen e tyre krejtësisht te papranueshme.

Këtë veprim, thotë ai, e panë edhe kalimtarë të tjerë të cilët kërkonin të gjenin punonjës policie për t’i denoncuar, për shkak se në park kishte shumë fëmijë në atë orar.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of