Familja që jeton në kushte rrëqethëse/ Rama: Nuk e prisja të ishte kaq e tmerrshme... -Albpress Daily News
Published On: Pre, Gus 31st, 2018

Familja që jeton në kushte rrëqethëse/ Rama: Nuk e prisja të ishte kaq e tmerrshme…

Kryeministri Edi Rama ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjet nje video, ndersa ka shkuar te vizitoje nje familje ne Shijak, e cila rrenon ne nje shtepi te rrenuar.

“Do shihemi shpejt, para se te vije dimri, do ta rinderojme. Ta kisha dhene fjalen qe do vija, por nuk e prisja qe ishte kaq e tmerrshme”, u thote Rama.

“Mirëmëngjes, Kjo sot është ndryshe. Shumë ndryshe. Por desha ta ndaj me ju pa bërë asnjë koment. Ditë të mbarë të gjithëve miqtë e mi 🙏”, shkruan sot ne FB.

1
Shkruaj nje koment

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asqeri Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest
Notify of
Asqeri
Guest
Asqeri

Bravo,por jo vetëm ju,shtroj në punë adminisyratën se janë bërë si demi zelos..Për katër vjet duhet ti kishin par nga afër ku dhe si banojn familjet shqiptare.