Eurot e kapura në Durrës, Vasili: Presim sqarimin idiot të Ramës -Albpress Daily News
Published On: Die, Qer 24th, 2018

Eurot e kapura në Durrës, Vasili: Presim sqarimin idiot të Ramës

Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të përgjigjet dhe të sqarojë qytetarët për eurot e kapura sot në Durrës, ndërsa i bën thirrje që këtë herë të mos gjejë fajtorët tek opozita.

Postimi i Petrit Vasili

Miliona euro kriminale ne Durres,presim ndonje sqarim idiot te kryeministrit.

Parate e krimit kane marre dhene dhe po shkaterrojne shoqerine shqiptare,ekonomine e vendit dhe kane inkriminuar qeverisjen e kryeministrit deri ne palce.

Kryeministri peng i parave kriminale jep vazhdimisht shpjegime idiote per gjoja armiq,gjoja opozite qe i hedh balte.

Po tani qe miliona euro u kapen ne portin e Durresit cdo thote kryeministri?

Presim shpjegimin idiot te radhes.