Enca lë nam në koncert, ‘twerk’ para fansave -Albpress Daily News
Published On: Hën, Gus 20th, 2018

Enca lë nam në koncert, ‘twerk’ para fansave

Enca Haxhia di si të merr vëmendjen.

Këngëtarja në rrjete sociale ka publikuar pamje nga koncerti i saj i fundit.

Në njërën prej videove, ajo shfaqet tejet provokuese, vendos këmbën tek instrumentet e muzikës dhe fillon të bëjë “twerk”.

Me këtë veprim, Enca bën që i gjithë publiku të brohorasin, ndërsa ngjashëm ka vepruar tash e sa herë.

Këtë javë, Enca Haxhia pritet ta publikojë këngën më të re me titull “Rendez Vous”.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of