EMRAT DHE MOSHA/ Policia zbardh ngjarjen e rëndë me 8 viktima... -Albpress Daily News
Published On: Pre, Gus 10th, 2018

EMRAT DHE MOSHA/ Policia zbardh ngjarjen e rëndë me 8 viktima…

Nje ngjarje e rende ajo e ndodhur pasditen e sotme ne Vlore, ku nje 24 vjeçar ka lene te vdekur 8 persona pasi i ka qëlluar me breshëri.

Deri me tani janë publikuar disa nga emrat e viktimave, ndërsa bashkangjitur eshte edhe mosha e tyre.

Nga te dhenat e deritanishme, autori ka vrare vellain e gjyshit te tij, Demirin, 76 vjeç, dhe gruan e tij, Perri, 78 vjeç, si dhe ka vrare dy djemt e Demirit.

Ka vrare djalin e Demirit: Azemin, 49 vjeç, dhe gruan e tij, Aferdita, 47 vjeç.

Si dhe djalin tjeter te Demirit: Besimin, 45 vjeç, dhe gruan, Vasilika, 40 vjeç e tij si dhe dy femijet e tyre Saraen, 15 vjeç dhe Ledjonin rreth 6 vjeç.

Prinderit e autorit jane te shoqeruar ne Polici dhe po merren ne pyetje ne lidhje me rrethanat e ngjarjes.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of