Debati për Teatrin/ Paloka ironizon Ramën, ja foto që publikon… -Albpress Daily News
Published On: Enj, Qer 14th, 2018

Debati për Teatrin/ Paloka ironizon Ramën, ja foto që publikon…

Debatit mes artistëve dhe qeverisë për Teatrin Kombëtar i është bashkuar edhe nënëkryetari i PD Edi Paloka i cili ka postuar një shenim në rrjetin social facebook që e shoqëron edhe me dy foto montazhe të marra nga rrjetet.

“Lexova dje që disa “rilindas” kishin sulmuar e fyer Robert Ndrenikën e Mirush Kabashin.

Pastaj gjeta këto dy aliazhe portretesh që qarkullojnë në rrjetet sociale dhe paradoksialisht…u ndjeva mirë…”, shkruan Paloka në rrjet.