Çmenden banorët e ‘Big Brother” gjerman, lënë shikuesit pa fjalë (+18) -Albpress Daily News
Published On: Hën, Gus 21st, 2017

Çmenden banorët e ‘Big Brother” gjerman, lënë shikuesit pa fjalë (+18)

Me fillimin e formatit të famshëm gjerman, Big Brother, thuhet se shumë shikues janë larguar nga ekranet për shkak të skenave të nxehta që janë xhiruar nga kamerat.

Shfaqja, e quajtur Big Brother, ku dy vajzat Milo Moire dhe Maria Herring muk i kanë lënë vend imagjinatës dhe kanë dalë krejtësisht nudo. Milo Moire, një artiste dhe modele zvicerane e njohur u fotografua lakuriq, kur hyri në banjë për të bërë një dush.

Ndërkohë, ylli i muzikës pop Maria Hering veshi një fustan të ngushtë që nxorri format e saj fizike. 30-vjeçarja tha se ishte e lumtur nëse do të dilte nga shtëpia e famshme.

Ajo tha: “Unë nuk do të kisha hequr dorë, por për mua ishte një situatë të mirë” .