VIDEO/ Plumbat nuk e dalin, ja çfarë iu bën policëve …

Ky është momenti kur një burrë edhe pse u qëllua me pistoletë nga policia amerikane, arriti të ngrihet në këmbë dhe t’i sulmojë sërish oficerët. Policia e Cleveland ishin telefonuar rreth orës 1:30 gjatë pasdites së të dielës, pasi një burrë ishte parë duke rrahur një grua në rrugë dhe kishte shtënë në ajër me pistoletë. Ndërsa More...

by Gjergji | Published 3 orë ago
By Gjergji On E martë, Qershor 19th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Ja si ruhet Presidenti turk, truprojat të gjithë me mustaqe…

Video e mëposhtme tregon mënyrën sesi truprojat ruajnë Presidentin e Turqisë Rexhep Taip Erdogan. Video e cila është kthyer virale në rrjet shfaq një numër të lartë truprojash, që kanë një të përbashkët More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 18th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Panik në avionin e skuadrës së Botërorit, flakët shpërthejnë në motor…

Skuadra e Arabisë Saudite ishte duke udhëtuar për në Rostov, ku do të mbaj ndeshjen e dytë, por avioni i tyre është kapluar nga zjarri. Flakët kanë shpërthyer në njërin prej motorëve të “Russian More...

By Gjergji On E diel, Qershor 17th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Zyrtare, nënshkruhet marrëveshja për emrin mes Greqisë dhe Maqedonisë

Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikolla Dimitrov dhe homologu i tij grek, Nikos Kotzias, kanë nënshkruar marrëveshjen të cilën e quajtën historike për emrin e Maqedonisë, e cila do të quhet More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

VIDEO +18/ Shoferi i taksisë përplas tifozët në Moskë…

Një veturë që dyshohet se ishte taksi, është futur në mesin e një turme njerëzish në qendër të Moskës, duke lënduar 8 tifozë. Agjencia e lajmeve Interfac citon një burim duke theksuar se shoferi ka More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Franca fiton me vështirësi ndaj Australisë, vendos teknologjia…

Franca ka fituar 2-1 ndaj Australisë në një ndeshje ku për të dy golat e “Gjelave” u desh ndërhyrja e teknologjisë. Pas një pjese të parë 0-0, Griezmann fitoi një penallti që arbitri fillimisht nuk More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

VIDEO+FOTO/ Shkolla e artit përfshihet nga flakët, tmerr e flakë në zonë

Një zjarr i madh përfshiu Shkollën e Artit në Glasgou ne Angli. Dhjetëra zjarrfikës ishin në terren duke u përpjekur për të shuar flakët ndërsa shkolla u evakua së bashku me një pjesë të banorevë More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 14th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Veliaj-artistëve: Na ka ardhur zogu në dorë.  Ja debatet me Kryebashkiakun…

Erjon Veliaj, Kryebashkiaku i Tiranës, ka nisur një debat me artistët dhe aktorët, si dhe pjesëtarë të shoqërisë civile, lidhur me Teatrin Kombëtar. Fillimisht Veliaj është shprehur se  vlera e ndërtimit More...

By Gjergji On E martë, Qershor 12th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Trump-Kim Jong-un nënshkruajnë marrëveshjen: Marrëdhënia jonë do të ndryshojë

Presidenti i SHBA-së Donald Trump dhe lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong Un, kanë nënshkruar mes tyre disa marrëveshje. Duke folur në këtë konferencë të shkurtër për mediat, presidenti i SHBA-së Trump More...

By Gjergji On E hënë, Qershor 11th, 2018
0 Comments

Kupa e Botës, FIFA shpall listën e skuadrave favorite…

Me botërorin e Rusisë 3 ditë larg, FIFA ka bërë sygjerimet e saj për kombëtaret favorite këtë verë. Lista është e gjatë dhe mund të ketë supriza, por Brazili, Franca, Gjermania dhe Spanja janë kombëtaret More...