Category Photos Archives - Page 2 of 2 -Albpress Daily News

Basha: Perëndimi na mbështet, dielli po incineron gënjeshtrat e Ramës

Në ditën e 37 të protestës para Kryeministrisë, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u kujdes të nënvizonte se kauza e tyre për zgjedhje të lira dhe të ndershme ka mbështetjen ndërkombëtare. Sipas Bashës, tentativa e Ramës për të deformuar të vërtetën me paratë e drogës ka dështuar. Sakaq pati një përgjigje edhe për akuzat More...

by Albpress News | Published 1 vit ago
By Albpress News On E mërkurë, Korrik 6th, 2011
0 Comments

Kendall Jenner Hits Malibu Beach for Some Summer Fun (PHOTOS)

Kendall Jenner is a California girl through and through. The teen reality star celebrated the 4th of July by hitting the beach for some summer fun! The 15-year-old tweeted: “happy 4th of Julyyyy! … BBQ today!” So More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 6th, 2011
0 Comments

Angelina Jolie Takes the Kids to Their Favorite Maltese Haunt (PHOTOS)

Brad Pitt is still filming zombie flick World War Z in Malta, and it seems as though Angelina Jolie and the kids have found their favorite place to pass the time! The humanitarian actress was seen doting on her More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 6th, 2011
0 Comments

Sean Penn Takes His Ripped Bod And New Lady, Stacey Koplin, To The Beach (PHOTOS, VIDEO)

This weekend, Sean Penn took to the beach in Malibu, showing off his fit physique and his fetching new lady, Stacey Koplin. Bauer-Griffin snapped photos of the new pair walking along the surf together. Penn and More...