By Gjergji On E hënë, Qershor 18th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 18 Qershor

 More...

By Gjergji On E diel, Qershor 17th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 17 Qershor

Sot (e diel, dt.17) pritet të ketë reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit, lokalisht deri mesatare. Në zona të kufizuara reshjet mund të jenë edhe në formë shtrëngate, më të mundshme në pjesët More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Taksa në rrugën e Kombit nis nga 17 shtatori/ Ja sa do të paguani …

Grupi ndërministror qeveritar dhe kompania koncesionare e rrugës Milot-Morinë kanë përmbyllur procesin e negociatave duke dalë me një formulë konkrete për tarifimin preferencial të banorëve të Qarkut More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Pas Teatrit, rradhën e ka Piramida/ Ja ç’thotë Erjon Veliaj nga Praga…

Sheshi “Skënderbej”, Pazari i Ri, Bulevardi i Ri, por edhe transformimi i madh që ka pësuar kryeqyteti në këto tre vite, ka bërë që Tirana të ftohet në një prej Konferencave më të rëndësishme More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Keni bërë plane për plazh në fundjavë? Ja çfarë ju rezervon moti…

Mot i pafavorshëm për të gjithë ata që kanë plane për plazh sot dhe nesër. IGJEUM parashikon që sot pritet të ketë reshje të dobëta në shumicën e qarqeve, përveç qarkut Korçë ku priten reshje More...

By Gjergji On E shtunë, Qershor 16th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 16 Qershor

Sot (e shtunë, dt.16) pritet të ketë reshje të dobëta në shumicën e qarqeve, përveç qarkut Korçë ku priten reshje mesatare, lokalisht deri intensive. Në zona të kufizuara reshjet mund të jenë edhe More...

By Gjergji On E premte, Qershor 15th, 2018
0 Comments

VIDEO/ Tornado godet Shqipërinë

Një tornado në përmasa të vogla është regjistruar pasditen e sotme grykëderdhjen e Vjosës pranë zonës së Pishporo në Fier. Nga pamjet e regjistruara nëpërmjet celularëve shihet fenomeni i rrallë More...

By Gjergji On E premte, Qershor 15th, 2018
0 Comments

Parashikimi i motit për datën 15 Qershor

 More...

By Gjergji On E enjte, Qershor 14th, 2018
0 Comments

Plane për plazh? Mos u nxitoni, ja çfarë parashikohet…

Keni bërë plane për plazh këtë fundjavë? Mendoni t´i shtyni ato, pasi moti nuk premton. Edhe gjatë ditës së premte në vendin tonë do të ketë rrebeshe shiu, si dhe temperaturat do të variojnë nga More...

Albpress Lajme

Albpress Lajme