Anxhela Martinin e ka gjetur kështu fillimi i vitit!

Modelja seksi Anxhela Martini ka qenë padyshim një nga personazhet e vitit pasi vetëm muajin që lamë pas, dhjetorin, ajo bëri të flitej shumë për të. U lidh në martesë në mënyrë të beftë me partnerin e saj Dragos Savulescu në një ceremoni private në Las Vegas . Gjithashtu ajo vijoi të habisë me fotot e ndryshme seksi dhe plot More...

by Gjergji | Published 3 javë ago
By Gjergji On E diel, Dhjetor 31st, 2017
0 Comments

Dua Lipa ylli që Britania e ka kërkuar një kohë të gjatë

Ylli nga Kosova me famë botërore, Dua Lipa është përzgjedhur nga revista e njohur “Vogue” në mesin e 17 “vajzave që pushtuan vitin 2017”. Me hitin “New Rules” Dua siguroi suksesin që e meritonte. More...

By Gjergji On E shtunë, Dhjetor 23rd, 2017
0 Comments

Miriami publikon foton më të bukur…”pa lejen” e Albanit!

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura të partnerit të saj Alban Skënderaj dhe vajzës së tyre Ameli. Në këtë foto at e bijë shfaqen duke fjetur me njëri-tjetrit. More...

By Gjergji On E enjte, Dhjetor 21st, 2017
0 Comments

Kjo është biondja më seksi e rrjeteve sociale

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale. Bukuroshja që jeton në Los Anxhelos ka realizuar një set të ri fotografish, në të cilat duket More...

By Gjergji On E mërkurë, Dhjetor 20th, 2017
0 Comments

Eni Çobani në probleme!

Probleme për Eni Çobanin. Avokatja e njohur Eni Çobani është kallëzuar penalisht në Prokurorinë e Tiranës nga një gjyqtar, në Gjykatën e Korçës. Selajdin Pysqyli e akuzon avokaten se e ka fyer publikisht More...

By Gjergji On E mërkurë, Dhjetor 20th, 2017
0 Comments

Këngëtarja e ‘çmendur’ nxjerr “zogun” e padepiluar. Për famë apo… Ja fotot pa 100% nudo

Në momentin kur besonim se Miley Cyrus nuk kishte se si të surprizonte më, ajo ka bërë një tjetër veprim që do të tërheqë jo pak vëmendjen. Këngëtarja ka dalë totalisht nudo. Cyrus kishte nxjerrë More...

By Gjergji On E mërkurë, Dhjetor 20th, 2017
0 Comments

Kjo është femra më joshëse që keni parë, fotot e saj pushtojnë rrjetin

Rozana Arkle, australiania që u bë e famshme falë fotove joshëse në rrjetin social “Instagram”, është cilësuar si modelja me të pasmet më seksi në planet. 27-vjeçarja, e cila numëron rreth 2 milionë More...

By Gjergji On E martë, Dhjetor 19th, 2017
0 Comments

Nxehen Kourtney e Chloe Kardashian!

Yjet e “Keeping Up With The Kardashians”, Kourtney dhe Chloe Kardashian kanë treguar asetet e tyrenë një paraqitje në bikine në Kaliforni.  Të dielen kishte tension të mëdha në reality show’un Keeping More...

By Gjergji On E hënë, Dhjetor 18th, 2017
0 Comments

Plas gallata në rrjet, kryeprokuroren e ngatërrojnë me gazetaren me të njëjtin emër

Shqipëria ka që nga kjo e hënë një kryeprokurore femër, e cila do të mbajë postin përkohësisht. Mes zhurmës dhe tymuesve sot në parlament, maxhoranca ka zgjedhur Arta Markun si kryeprokuroren e përkohshme, More...

By Gjergji On E hënë, Dhjetor 18th, 2017
0 Comments

Stërmbesa e Skëndërbeut ndez rrjetin…

Stërmbesa e heroit kombëtar, Gjergj Kastriot, Skënderbeu, ka ndezur rrjetin me publikimet e saj.Teksa pushin në brigjet e Maiamit ajo ka ndarë për ndjekësit e saj disa foto në bikini ku duket mjaft sexy. Sophie More...