Kate Upton realizon foto të reja, tregon gjoksin gjigant

Kate Upton u shfaq për herë të parë në kopertinën e “Sports Illustrated” në vitin 2012, dhe që atëherë është cilësuar si bjondja seksi e preferuar e Amerikës. Duket se modelja 25 vjeçare e ka ruajtur titullin e saj, teksa ka pozuar në një set të ri fotografik për firmën italiane Yamamay. Kate dukej tepër mahnitëse e veshur More...

by Gjergji | Published 2 javë ago
By Gjergji On E mërkurë, Prill 4th, 2018
0 Comments

Sot ishte dita e ish’ve të DiCaprios, shikojeni “pjeshkën” e radhës

Pas Nina Agdal një tjetër ish e dashur e aktorit Leo DiCaprio është shfaqur në plazh duke bërë edhe poza nudo Është kjo modelja Toni Garrn e cila këtë të dielë është zhveshur e tëra për festën More...

By Gjergji On E martë, Prill 3rd, 2018
0 Comments

Alexis me poza joshëse në plazh, tregon pse është kaq e popullarizuar

Modelja amerikane, Alexis Ren, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit. Javë më parë është publikuar numri më i ri i revistës së njohur të More...

By Gjergji On E martë, Prill 3rd, 2018
0 Comments

Vesh bokse apo tanga…’ Vogëlushja ‘lë me gojë hapur’ Renato Mekollin

Një nga të ftuarit në emisioni ‘Në kurthin e Piter Pan’ ka qenë shefi i kuzhinës Renato Mekolli. Fëmijët, pjesë e emisionit kanë befasuar sërish me pyetjen e tyre pikante. “Ti vesh bokse apo More...

By Gjergji On E diel, Prill 1st, 2018
0 Comments

Rovena Dilo i nxjerr të gjitha….

Duket se performanca e kësaj jave në “Dancing With The Stars” e këngëtares Rovena Dilo nuk ka kaluar pa u vënë re. Për shkak të veshjes së saj të papërshtatshme Dilo ka ekspozuar shumë më shumë More...

By Gjergji On E premte, Mars 30th, 2018
0 Comments

Vazhdojnë surprizat…Burri miliarder i Emina Cunmulajt kthen vilën në një vend ‘magjik”

Festa për ditëlindejn e vajzës dy vjeçare të Emina Cunmulajt nuk ka mabruar ende. Pas organizimit mbreslënës në oborrin e vilës së tyre në SHBA, Ella Faria ka marrë dhe një surprizë nga babai i saj. Gjithçka More...

By Gjergji On E enjte, Mars 29th, 2018
0 Comments

Nga Rama te Noizy…Ja si duken meshkujt e famshëm si femra…

E keni menduar ndonjëherë se si do dukeshin VIP-at shqiptarë meshkuj në versionin femër? Ju sigurojmë ne se do të shkriheni së qeshuri kur të shihni fotot se janë më të vërtetë epike. Tani kanë dalë More...

By Gjergji On E martë, Mars 27th, 2018
0 Comments

‘Qenke super pjeshkë’, djali i vogël sikletos Albana Osmanin

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ishte moderatorja shumë e dashur për publikun, Albana Osmani e cila rrëfeu për fushatën “Ti je një luledielli”, iu More...

By Gjergji On E shtunë, Mars 24th, 2018
0 Comments

Nga konkurrimi në Turqi në “timonin” e DWS në Shqipëri. Ja rrëfimi i Almedës!

Në moshë të vogël bukuroshja Almeda Abazi e ka provuar veten në një spektakël si “Dancing With The Stars” në Turqi. Por këtë herë ajo vjen si moderatore e ediocionit special të “DWS” në Shqipëri. More...

By Gjergji On E enjte, Mars 22nd, 2018
0 Comments

Gigi Hadid, paska qenë më ”tinëzare”

Ndarja e çiftit Zayn Malik dhe Gigi Hadid, nuk pritej! Pavarësisht se çifti ishin aq të mirë, para disa ditësh lajmëruan ndarjen në rrjetin social Twitter, ku shkruan se ndarja e tyre ndodhi për shkak të More...