Rrëfen 21 vjeçarja: Kam pasur marrëdhënie seksuale me mikun tim gjatë pushimeve, por ai me….

Një vajzë 21 vjeçare, për The Sun ka treguar se si ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me një mik të saj në pushime. Por, ajo ka shprehur shqetësime pasi nga ajo kohë më me të nuk është dëgjuar as parë. “Ishte një eksperiencë mahnitës. Një grup prej nesh filluam angazhimet tona me kompaninë për të cilën ne punojmë në të njëjtën More...

by Gjergji | Published 2 javë ago
By Gjergji On E enjte, Janar 4th, 2018
0 Comments

+18/ E zhvesh lakuriq dhe e rreh brutalisht ‘dashnoren’ e burrit, kur e kupton që është shtatëzënë e…

Një vajzë e re është rrahur brutalisht nga një grup grash, pasi njëra prej tyre pretendonte se ajo ia kishte “vjedhur” bashkëshortin dhe kishte mbetur shtatzënë me të. Ngjarja e tmerrshme është filmuar More...

By Gjergji On E mërkurë, Janar 3rd, 2018
0 Comments

Era publikon foto nga fitnesi, por habit me pyetjen

Ka filluar të merret me sport. E nga atje, Era Istrefi ka publikuar një fotografi ku ka treguar format trupore, shkruan lajmi.net. Por, më habitëse ka qenë pyetja që ia ka drejtuar fansave të saj. ‘Emëroje More...

By Gjergji On E mërkurë, Janar 3rd, 2018
0 Comments

Hailey Baldwin, sirena e radhës e Miamit…

Hailey Baldwin i ka shfrytëzuar festat e fundvitit për të bërë pushime në Miami Këtë ajo e ka bërë gjatë ditës së Vitit të Ri, ku është shfaqur në bikine. 21 vjeçarja ka pasur të veshur bikine More...

By Gjergji On E mërkurë, Janar 3rd, 2018
0 Comments

“Princi i Libofshës” tregon takimin me Kim Jong-un në klubin e natës

Jarl Ale de Basseville, i ashtuquajtur Princi i Libofshës në emisionin “360 Gradë” të Artur Zhejit deklaroi se do ta shndërrojë këtë zonë si Monakon. Sipas tij, të qenit pjesë e një vëllazërie More...

By Gjergji On E hënë, Janar 1st, 2018
0 Comments

Anxhela Martinin e ka gjetur kështu fillimi i vitit!

Modelja seksi Anxhela Martini ka qenë padyshim një nga personazhet e vitit pasi vetëm muajin që lamë pas, dhjetorin, ajo bëri të flitej shumë për të. U lidh në martesë në mënyrë të beftë me partnerin More...

By Gjergji On E diel, Dhjetor 31st, 2017
0 Comments

Përlotet Rama! Vesh kostumin e Babagjyshit dhe plotëson dy dëshira

Në këtë ditë të fundit të 2017-ës, kryeministri Edi Rama ka veshur kostumin e babagjyshit dhe ka bërë të lumtur një fëmijë dhe një vajzë 26-vjecare. Kreu i qeverisë është bërë pjesë e emisionit More...

By Gjergji On E diel, Dhjetor 31st, 2017
0 Comments

Dua Lipa ylli që Britania e ka kërkuar një kohë të gjatë

Ylli nga Kosova me famë botërore, Dua Lipa është përzgjedhur nga revista e njohur “Vogue” në mesin e 17 “vajzave që pushtuan vitin 2017”. Me hitin “New Rules” Dua siguroi suksesin që e meritonte. More...

By Gjergji On E mërkurë, Dhjetor 27th, 2017
0 Comments

Zbulohet Angelina Zholi shqiptare! Dhe ka një urim të veçantë për fundvit

Ministria e Mbrojtjes ka ndarë një kartolinë të veçantë urimi për festat e fundvitit. Një vizatim nga duart e një vajze, bijë e një efektivi të Forcave të Armatosura. Një vogëlushe me lule në duar More...

By Gjergji On E shtunë, Dhjetor 23rd, 2017
0 Comments

Kushërira e saj tronditi politikë shqiptare, Bebe Rexha i thotë diçka publikisht!

Një reagim i këngëtares me famë botërore Bebe Rexha ka ardhur pas zhvillimeve të fundit politike ku në qendër të vëmendjes ka qenë incidenti i ndodhur në seancën parlamentare të së hënës së shkuar. Gjatë More...