Category Entertainment Archives -Albpress Daily News

Aktori turk e pranon publikisht: Jam shqiptar

Është vetëm 19 vjeç, po me rolin e tij në serialin “4N1K”, në një serial për të rinj që po transmetohet në Turqi, aktori Atakan Hoshgoren, i ka bërë për vete të gjitha vajzat. Së fundmi me një komunikim live me fansat ai ka habitur me deklaratën e tij. I pyetur nga vjen,aktori është përgjigjur se origjina e tij është Shqipëria. ‘Jam More...

by Albpress News | Published 1 ditë ago
By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Zbulohet emri i James Bondit të ri?!

007 i ardhshëm, mund të jetë Idris Elba. Është vetë aktori që ka postuar në “Twitter” një mesazh të koduar, që gjithsesi, lë të mendosh se ai mund të jetë James Bondi i ri. Ditë pas raporteve More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

FOTO +18/ I iken truri nga skena qe pa, ja denoncimi qe ben ne polici…

Nuk eshte hera e pare qe qytetaret ne Angli shokohen nga pamjet e seksit ne ambiente publike. E nje rast i fundit eshte regjistruar ne Cardiff të Uellsit. Nje qytetar ka filmuar kater persona të cilët kryenin More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

9 teoritë e konspiracionit më qesharake për familjen mbretërore

A ju ka rastisur ndonjëherë të lexoni artikuj të çuditshëm në lidhje me familjen mbretërore? Do të ishte çudi nëse do të thoshit jo, sepse internet është i mbushur me teori nga më të ndryshme për More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Kukullat e seksit mbërrijnë edhe në Itali

Kukullat e seksit kanë arritur edhe në Itali. Pas Spanjës, Moskës dhe Parisit, shtëpia e parë me kukulla seksi në Itali është hapur në Torino. Ato janë rreth 1.60m të gjata dhe janë realizuar nga Kompania More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

FOTO/ Çadrat e Durrësit në CNN

“Këtë javë plazhi i Durrësit është mbushur me çadra”, shkruan gjiganti mediatik ndërkombëtar CNN, derisa ilustron me foton e plazhit të Durrësit. Këtë foto, CNN e publikuar për të treguar plazhet More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

“Gejzeri fluturues”, një nga surprizat e Nevadas

“Gejzeri fluturues” gjendet në veri të Nevadas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Është një vend i mrekullueshëm, në mes të Shkretëtirës së Zezë. Gejzeri është krijuar rastësisht më 1964 More...

By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

FOTO +18/ Bleona nuk ndalet, zhvishet në plazh…

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti është shfaqur “topless” në plazh. Fotot janë publikuar në mediat e huaja. Raportohet se fotografitë janë shkrepur në Sardenja të Italisë, ku po pushon 39-vjeçarja. Kjo More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Qeshni me lot! Ja sa zgjat seksi me një femër të virgjër

Shkurtimisht po ju bëjmë me dije se me një femër që “vishet” nga virgjëria, do ju duhet kohë ta bindni. Ndërsa me një femër që ka përvojë, do ju duhet kohë të merrni veten. Ja si do ju ngjante More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 8th, 2018
0 Comments

70 % e të rinjve shqiptarë kërkojnë të emigrojnë drejt BE-së

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Rinisë, CRCA Shqipëri dhe ANYN (Rrjeti kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri) bënë publike Indeksin Kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri, i cili përmban vlerësimin More...