Horoskopi 18 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ndonëse do të keni keqkuptime të vogla që ju pengojnë, nuk duhet të dekurajoheni pasi në vendin e punës mund të hasni në vështirësi. Kjo ditë ju fton që të mos përhumbeni pas disa diskutimeve të vogla në dashuri. Demi Do të rifitoni sigurinë në veten tuaj dhe ky guxim do ju lejojë që të çoni përpara propozime të rëndësishme More...

by Albpress News | Published 39 minuta ago
By Albpress News On E martë, Korrik 17th, 2018
0 Comments

Heronjve anglezë të Botërorit u dedikohen vende parkingu

Heronjve anglezë të Kupës së Botës u është dhënë një parking i dedikuar në hapësirat e supermarketeve si pjesë e një iniciative nga Lidl. Kompania gjermane e marketeve ka vende të rezervuara për More...

By Albpress News On E martë, Korrik 17th, 2018
0 Comments

Ndarjen nga këto 5 shenja horoskopi, do ta vuash gjithë jetën!

Njerëzit e përjetojnë ndryshe ndarjen, në varësi të forcës së karakterit të gjithsecilit. Disa qajnë, disa bëhen nervozë, të tjerë mbyllen në vetvete e vuajnë në heshtje. Por ndërsa disa shenja More...

By Albpress News On E martë, Korrik 17th, 2018
0 Comments

FOTO/ Zhvillohen homazhe në nderim të Fadil Hasës, pjesëmarrës edhe Basha e Berisha

Artistë nga e gjithë Shqipëria dhe qytetarë kanë marrë pjesë në homazhet ndaj artistit të madh të humorit, Fadil Hasa. Homazhet janë zhvilluar në hollin e teatrit “Aleksandër Moisiu” në Durrës. Homazhe More...

By Albpress News On E martë, Korrik 17th, 2018
0 Comments

Horoskopi 17 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Ky është një moment shumë i mirë për të pushuar dhe rikuperuar të gjithë ato raporte që gjatë kohëve të fundit kanë kaluar në plan të dytë për shkak të punës së tepërt. Nuk duhet të More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 16th, 2018
0 Comments

Vajza e zhveshur joshte djemtë e fshatit dhe më pas… zbulohet misteri i shpellës në Librazhd

Në një fshat të quajtur Gizavesh, disa kilometra larg qytetit të Librazhdit, ndodhet një shpellë misterioze. Gojëdhënat thonë se aty jetonte një vajzë e bukur bashkë me nënën e saj plakë. Në çdo More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 16th, 2018
0 Comments

Lamtumira e Manushit nga Procesi Sportiv: Lë kokën pas gruas, ndërsa Marinës i them se…

Edi Manushi duket se e ka mbyllur aventurën e tij te “Procesi Sportiv” në “Top Channel”. Moderatori i njohur e ka pohuar publikisht se emisioni i të dielës në mbrëmje me shumë gjasa do të ishte i More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 16th, 2018
0 Comments

Kjo është videoja më e klikuar në historinë e Facebook-ut

Nëse kishit menduar se videoja më e klikuar në historinë e rrjetit social do të tregonte ndonjë çmenduri, apo diçka tejet të pazakontë, e keni gabim. Mesa duket, pjesa më e madhe e përdoruesve të Facebook-ut More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 16th, 2018
0 Comments

Çfarë duhet të bëjnë prindërit që fëmija të ketë sukses në të ardhmen

Nëse jeni prind, ose të paktën jeni duke menduar të bëheni së shpejti, një nga pyetjet më të rëndësishme që mund t’ia bëni vetes është: “Çfarë mund të bëjë që t’ia përmirësojë shanset More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 16th, 2018
0 Comments

Ndahet nga jeta Fadil Hasa, ikona e humorit shqiptar

Aktori i njohur i humorit dhe i estradës, Fadil Hasa, është ndarë sot nga jeta pas një sëmundje të rëndë. Lajmi i hidhur u bë i njohur nga miqtë e tij, Muharrem Hoxha, Haxhi Rama, Roland Koça. Fadil More...