Anxhela Martinin e ka gjetur kështu fillimi i vitit! -Albpress Daily News
Published On: Hën, Jan 1st, 2018

Anxhela Martinin e ka gjetur kështu fillimi i vitit!

Shpërndaj
Tags

Modelja seksi Anxhela Martini ka qenë padyshim një nga personazhet e vitit pasi vetëm muajin që lamë pas, dhjetorin, ajo bëri të flitej shumë për të.
U lidh në martesë në mënyrë të beftë me partnerin e saj Dragos Savulescu në një ceremoni private në Las Vegas .

Gjithashtu ajo vijoi të habisë me fotot e ndryshme seksi dhe plot adrenalinë që ka publikuar gjatë këtij muaji së bashku me Dragosin.

Për foton e parë të vitit ajo ka zgjedhur të pozojë vetëm, e veshur e gjitha më të kuqe mjaft provokuese dhe seksi.

Mbetet për tu parë sesi do të jetë ky vit për modelen e njohur dhe nëse është në plant e çiftit të ri të bëhen prindër.