Anija e parë e udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, Rama nxjerr videon -Albpress Daily News
Published On: Mar, Kor 10th, 2018

Anija e parë e udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, Rama nxjerr videon

Kryeministri Rama ka uruar sot miremengjes me pamjet nga anija e pare e udhetimeve turistike ne gjirin e Vlores.

Duke treguar se cfare behet brenda saj, si kalohet pak kohe e mire dhe cfare ofrohet, Rama uruon keshtu ndjekesit e tij ne FB:

“MIRËMËNGJES 😃dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur 🌹”.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of