Aktori turk e pranon publikisht: Jam shqiptar -Albpress Daily News
Published On: Hën, Gus 13th, 2018

Aktori turk e pranon publikisht: Jam shqiptar

Është vetëm 19 vjeç, po me rolin e tij në serialin “4N1K”, në një serial për të rinj që po transmetohet në Turqi, aktori Atakan Hoshgoren, i ka bërë për vete të gjitha vajzat.

Së fundmi me një komunikim live me fansat ai ka habitur me deklaratën e tij.

I pyetur nga vjen,aktori është përgjigjur se origjina e tij është Shqipëria.

‘Jam nga Stambolli, kam lindur në Stamboll, por origjina ime është Shqipëria’, është shprehur aktori 19 vjeçar.

Kujtojmë se dhe shumë aktorë të tjerë e kanë pranuar origjinën e tyre shqiptare ku kujtojmë: Barish Arduç, Halit Ergenç, Gizem Karaca, Can Yaman etj.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of