A do të djegë mandatet e deputetëve opozita? Ja ç'thonë Berisha, Kryemadhi e Basha -Albpress Daily News
Published On: Enj, Kor 5th, 2018

A do të djegë mandatet e deputetëve opozita? Ja ç’thonë Berisha, Kryemadhi e Basha

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi duket se ndajne te njejtin mendim, teksa pranojne se qendrimi ne sallen e Kuvendit, nuk ka kuptim, pasi nuk jane aty per foto. Se paku keshtu mesohet te jene shprehur ne nje bisede te bere mes tyre.

Pas ndërprerjes së seancës plenare, të dy janë dëgjuar të flasin me njeri-tjetrin për djegien e mandateve parlamentare nga opozita, raporton “PANORAMA”.

Biseda

Berisha: Unë i kërkova fjalën dhe ata s’ma dhanë. Nuk ka kuptim qëndrimi ynë ne salle, ne s’jemi atje per foto.

Kryemadhi: Po drejt djegies së mandateve po shkojmë…

Berisha: Po po, drejt asaj rruge po shkojmë.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of