Biznesmeni nga Berlini i ofron Kreshnik Spahiut 1 milion euro

spahiuu

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu duket se ka gjetur një donator të veçantë që do të kontribuojë për këtë forcë politike. Bëhet fjalë për Hasip Lazamin dhe More...

Miratimi i 7 ligjeve – Rama: PD të bëjë detyrën, pa Vetting Brukseli nuk hap negociatat

rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të Partisë Demokratike se nuk kanë lexuar  7 ligjet që shoqërojnë paketën e ndryshimeve kushtetuese. Në një postim More...

“Tonight Ilva Tare” – Vlahutin: Vettingu do monitorohet nga Brukseli, miratimi s’mjafton për hapjen e negociatave

Vlahutin

Deklaratat kryesore të ambasadores së BE në emisionin “Tonight Ilva Tare” Romana Vlahutin: Do të monitorojmë rreptësisht për të mos lejuar neutralizimin e reformës Romana More...

klosi

Qeveria tallet me pensionistet, i rrit pensionet 1.6 %

Qeveria  miratoi rritjen e pensioneve për 600. 000 pensionistë në bazë të indeksit të çmimeve. Pensionet për këtë vit rriten me 1.6% dhe ministri i Mirëqënies Sociale More...

Ulet kufiri për blerjet në internet ​taksë për mallrat mbi 22 euro

Qeveria ka vendosur të taksojë të gjitha mallrat e blera nëpërmjet porosisë në internet, që kalojnë vlerën e 22 eurove. Kjo është vendosur në mbledhjen e radhës More...

Veliaj: Kemi mbledhur deri në 93% të taksave. 48 mln dollarë investime për 2016

veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se me buxhetin e ri të bashkisë jeta në qytetin e Tiranës është More...

Cash-i që transportohet nga bankat, sa paguan kompanitë e sigurimit në 2015

para

Kompanitë shqiptare të sigurimit kanë paguar një nivel rekord dëmesh prej 30 milionë lekë për “cash-in” More...

cifti2 Skandal i ri në Facebook: Të rinjt seks të hapur (+18)

Një vajzë dhe një djalë i ri kanë bashkëngjitur fotografitë në profilet e tyre, të cilat...

bleona qerreti Bleona Qereti: Ja pasanikët që më kanë dhënë miliona

Bleona Qereti e ka vënë veten në qendër të vëmendjes lidhur me marrëdhënien që ka me...

seks banje Çdo ditë shkoj te shtëpia e shokut, bëj seks të nxehtë me nënën e tij por…

Rubrika Deidre është në kuadër të The Sun, rubrikë në të cilën njerëzit i shpërndajnë përvojat...

Bukuroshja shqiptare ia fut disa analistëve!

JOA DERVISHI

Zëdhënësja e Federatës së Futbollit Shqiptar, Jona Dervishi, i ka hipur tensioni nga disa analistë dhe More...

Shkodër – “Loro Boriçi” përurohet në gusht, Bashkia: Hapësira përreth në pedonale

Bashkia e Shkodrës, i ka propozuar qeverisë dhe FSHF-së shndërrimin e hapësirës përreth stadiumit “Loro Boriçi”, në zonë pedonale. sipas kryebashkiakes..

Hoxha nënshkruan me klubin nga Liga e Kampionëve

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha ka zgjuar interesim e nënkampionit të Serie A, Napoli. Pas zërave për një interesim të Chievos..

Trump: Rusia të gjejë emalet e zonjës Clinton

trump

Kandidati republikan për president Donald Trump inkurajoi Rusinë të piratojë serverin email të rivales More...

Kaos, krim dhe korrupsion në Rio; Lojërat mes problemeve

Asnjëherë më parë nuk ka patur kaq shumë probleme dhe diskutime në startin e një Olimpiade, madje as për lojërat e..

Rivalet e CIA-s / Ja cilat janë 10 agjencitë e spiunazhit më të fuqishme në botë

Për më tepër se një shekull, të gjitha shtetet kryesore të botës, përveç SHBA zhvilluan dhe kultivuan shërbimet sekrete informative. Kodi..

Këto ushqime ua zgjasin jetën

ushqime Ekzistojnë lloje të ndryshme të ushqimeve, të cilat u mbajnë shëndetshëm dhe reduktojnë rrezikun për sëmundje. Shëndeti ynë është i lidhur..
bregdeti shqiptar

Telegraph: Shqipëria mes 12 destinacioneve të aventurës me kroçierë

Prestigjiozja britanike Telegraph ka hartuar një listë me 12 destinacionet më të preferuara për kroçierat dhe Shqipëria gjendet mes tyre. Dhe..
i phone

“iPhone 7”, rezistent ndaj ujit

Në javët në vijim pritet që të dalë në treg “iPhone 7”, dhe gjatë kësaj periudhe portale të ndryshme kanë aluduar..
seks oral

Cilët janë më të mirë në seks, meshkujt e bërë synet apo të pa bërë synet?

Edhe pse më së shpeshti shkenctarët nga SHBA theksojnë përparësitë shëndetësore të synetisë, kësaj here kemi mbledhur të dhëna nga hulumtime..

Albpress Tweets

Sondazh – Opinion

Moti në Tiranë

Tirana
28 Korrik, 2016, 10:19 am
 

N
Sunny
27°C
0 m/s
real feel: 33°C
current pressure: 1010 mb
humidity: 61%
wind speed: 0 m/s N
sunrise: 5:33 am
sunset: 8:02 pm